Продовжать 22 січня. В Офісі президента розповіли про підсумки переговорів радників нормандської четвірки

12 січня 2021, 22:08

В Офісі президента розповіли про підсумки переговорів радників лідерів країн нормандської четвірки, які пройшли в Берліні 12 січня.

Як повідомляє пресслужба ОП, сторони домовилися продовжити зустріч на рівні політичних радників 22 січня.

Під час зустрічі, яка тривала понад шість годин, сторони «торкнулися всіх питань порядку денного - від безпекових до гуманітарних».

Відео дня

«Дискусія мала непростий, але конструктивний характер. Всі сторони відзначили важливість дотримання режиму припинення вогню на Донбасі», — сказано в повідомленні.

Українська сторона наголосила, що необхідно посилити безпекову складову домовленостей.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак подякував німецькій стороні за організацію зустрічі та партнерам з Німеччини і Франції за підтримку України в переговорах, мета яких - встановити мир на Донбасі.

Представник Росії на переговорах, заступник голови Адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив, що зустріч «була корисною, остаточних рішень поки не знайшли, але домовилися зустрітися за два тижні».

«Знайти остаточні рішення не вдалося, домовилися підготувати нові принципи і підходи до формування дорожньої карти тристоронньої контактної групи щодо всеосяжного врегулювання конфлікту...», - цитує Козака російський Інтерфакс.

В кінці 2020 року Андрій Єрмак анонсував на січень проведення зустрічі політичних радників лідерів нормандської четвірки.

Остання зустріч лідерів нормандської четвірки відбулася 9 грудня 2019 року в Парижі. Це була перша зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та РФ за три роки.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X