Переговори України та Росії неможливі, поки РФ очолює Путін — Зеленський

30 вересня 2022, 17:27
Зеленський нагадав, що Україна була і залишається лідером у переговорних зусиллях (Фото:Кадр відео Офіс президента України / Youtube)

Зеленський нагадав, що Україна була і залишається лідером у переговорних зусиллях (Фото:Кадр відео Офіс президента України / Youtube)

Україна готова вести переговори з Росією, але не із російським диктатором Володимиром Путіним, заявив український президент Володимир Зеленський.

Про це він повідомив під час відеозвернення.

Зеленський нагадав, що Україна була і залишається лідером у переговорних зусиллях, і саме Україна завжди пропонувала Росії домовитися про співіснування на рівних, чесних та справедливих умовах.

Відео дня

«Очевидно, що із цим російським президентом це неможливо. Він не знає, що таке честь та гідність. Тому ми готові до діалогу з Росією, але вже з іншим президентом Росії», — сказав він.

У п’ятницю, 30 вересня, Росія оголосила про анексію окупованих територій. Під час церемонії у Кремлі Путін виступив із черговою псевдоісторичною та маніакальною промовою, в якій озвучив величезну кількість брехні та звинувачень на адресу країн Заходу та закликав Київ «негайно припинити вогонь і повернутися за стіл переговорів», але заявив, що анексію територій України обговорювати не буде.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X