Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Пасішник прокоментував публікацію його "дружньої переписки" з Абромавичусом

8 лютого 2016, 17:22
91
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Пасішник запевняє, що щодо свого призначення ні з ким, крім Абромавичуса, не спілкувався

Виконавчий директор Національної акціонерної компанії Нафтогаз України Андрій Пасішник прокоментував публікацію його переписки з Айварасом Абромавичусом у Viber, з якої видно, що Пасішник заявив, що його просуває на посаду в Кабінет міністрів Ігор Кононенко, заступник голови фракції Блок Петра Порошенка

"В переписці з Айварасом йшла мова виключно про моживість розділення в майбутньому наявної вакантної посади на дві окремі, яке, за моєю інформацією, повинно було статися найближчим часом і всіма було погоджено, саме тому я впевнено послався на прізвища!", - заявив Пасішник на своїй сторінці у Facebook.

Він також наголосив, що щодо свого призначення ні з ким, крім Айвараса Абромавичуса не спілкувався і "це була дружня переписка".

Пасішник також опублікував на підтвердження своїх слів ще один скріншот переписки з Айварасом Абромавичусом.


Андрій Пасішник via FacebookАндрій Пасішник via FacebookАндрій Пасішник via FacebookАндрій Пасішник via Facebook


Раніше повідомлялося, що народний депутат Сергій Лещенко опублікував скандальне листування міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса і виконавчого директора НАК Нафтогаз Андрія Пасішника.

Перед цим НВ повідомляло, що народний депутат від фракції Блок Петра Порошенка Сергій Лещенко заявив НВ, що Пасішник передав Абромавичусу документи на своє призначення через приймальню, після чого вони спілкувалися через Вібер.

Нагадаємо, Абромавічус в інтерв'ю НВ заявляв, що один з кандидатів у заступники міністрів наполягав на отриманні посади, наголошуючи, що він "з команди Кононенко".

Повідомлялося також, що Пасішник розказав свою версію скандалу з Абромавичусом.

Зазначимо, 2 лютого Абромавічус заявив про рішення піти у відставку. Однією з причин він назвав перешкоди з боку влади в реалізації реформ. Ключовою фігурою в цьому він назвав Кононенко.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися