Гройсман був одним з організаторів переговорів про створення партії мерів — ЗМІ

13 травня 2020, 10:00

Одним з організаторів переговорів про створення партії мерів був колишній прем'єр-міністр Володимир Гройсман, пише РБК-Україна в своєму матеріалі.

Видання зазначає, що від участі в такому потенційному проекті одразу відмежувався мер Львова Андрій Садовий, який заявив, що буде й надалі розвивати свою партію.

У матеріалі йдеться, що ідею партії мерів активно просував мер Дніпра Борис Філатов. Як союзник і потенційний центр тяжіння для мерів з усієї України виступав Віталій Кличко — і як мер столиці, і як глава Асоціації міст України.

Відео дня

Втім, за даними видання, всі консультації про створення партії мерів були тільки на попередніх етапах і на місцевих виборах такої партії, швидше за все, не буде.

Минулого року на парламентських виборах була вже партія мерів під назвою Довіряй справам. Її очолили мери Харкова і Одеси Геннадій Кернес і Геннадій Труханов. Але партія не пройшла в Раду.

Раніше ЗМІ повідомляли, що на початку травня в режимі суперсекретності відбулася онлайн-конференція зі створення партії мерів. Одним з ініціаторів став мер Києва Віталій Кличко. Сам він не коментував інформацію.

Мер Львова Андрій Садовий заявляв, що серйозних розмов про створення партії мерів поки немає.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X