Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Партії та кандидати стали готуватися до місцевих виборів задовго до старту передвиборної гонки, продукти роздавали в чотирьох областях

8 вересня 2015, 12:38
157
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У КВУ перерахували методи роботи з виборцями

Потенційні учасники місцевих виборів в Україні, які заплановані на 25 жовтня, розпочали передвиборчу кампанію задовго до її офіційного старту. Про це повідомляє Комітет виборців України

У зв'язку з цим організація склала рейтинг найбільш поширених форм роботи з виборцями, які використовували політичні партії і кандидати на місцях протягом червня-серпня 2015 року.

Відзначається, що найбільш поширеним методом роботи з українцями виявилося розміщення реклами на білбордах і в ЗМІ. Такі форми роботи стали основними в 15 українських областях. Також партії та кандидати активно використовували агітаційні намети (в 18 областях, серед яких у 10 цей метод використовувався часто).

Також представники політичних сил організовували концерти, виставки та спортивні змагання. Крім того, за участю виборців проводилися мітинги, демонстрації та пікети.

Менш популярною формою роботи з виборцями в цей період виявилося проведення публічних дебатів, дискусій та круглих столів.

"Це говорить про те, що політичні партії та потенційні кандидати на даний момент не ведуть системної роботи з виборцями і зосередилися на поширенні власних ідей через менш конструктивні форми роботи", - відзначили в прес-службі КВУ.

Також організація виділила сім українських регіонів, де вже зараз присутня висока конкуренція серед потенційних учасників місцевих виборів. У КВУ побоюються, що це може призвести до масових порушень виборчого процесу і втрати контролю з боку правоохоронних органів. Йдеться, насамперед, про Дніпропетровськ, Харків, Ужгород, Львів, Полтаву, Києв та його міста-супутники.

Також у КВУ стверджують, що за означений період в Україні також були зафіксовані факти роздачі українцям продуктових наборів. По одному випадку зафіксовано в Дніпропетровській і Харківській областях, два таких випадки помічені в Полтавській області, три – у Хмельницькій.


111_35


Раніше повідомлялося, що передвиборча гонка з місцевих виборів офіційно стартувала 5 вересня.

Головне

Україна/Політика

8 грудня, 12:07

article_img
Як чиновник часів Януковича Злочевський добився закриття кримінальних справ і перетворився на топ-олігарха - розслідування НВ