Парасюк заявив, що розрив дипломатичних відносин з РФ не буде мати майже жодних наслідків

2 квітня 2016, 21:47
1131
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: 112.ua

Парасюк вважає, що розрив дипвідносин із Росією - чисто декларативна річ

Позафракційний депутат Володимир Парасюк заявив, що розрив дипломатичних відносин із Росією – це чисто декларативна річ, яка за собою не тягне жодних наслідків

"Розрив дипломатичних відносин – це чисто декларативна річ, яка за собою не несе майже ніяких наслідків. Це гасло. Розрив дипломатичних відносин не несе за собою розрив міжнародних договорів. Це просто наших дипломатів не буде в Росії, а Україну будуть представляти дипломати з іншої країни", - заявив він в ефірі телеканалу 112 Україна.Нагадаємо, Володимир Парасюк є одним з ініціаторів зареєстрованого 15 березня у Верховній Раді України проекту постанови про припинення дипломатичних відносин із Росією.

30 березня проект підтримав профільний комітет Верховної Ради.

Зазначений документ буде внесений на розгляд парламенту після відповідного рішення на Погоджувальній раді, яка, за попередніми даними, відбудеться 11 квітня.

Водночас прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що підтримка проекту постанови про припинення дипломатичних відносин між Україною і Росією, є "ініціативою, що межує з безумством".

Проти розриву дипвідносин із Росією виступив також президент України Петро Порошенко.

"Рада не підтримає цей законопроект. Давайте не будемо навіть обговорювати", – сказав він під час спілкування з українською громадою у Вашингтоні в четвер, 31 березня.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект