Остання крапля. Лещенко назвав ім'я чиновника, якого намагалися нав'язати Абромавичусу в заступники

3 лютого 2016, 15:04
2704
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Лещенко стверджує, що "наглядачем" в МЕРТ хотіли зробити заступника Укроборонпрома

Міністру економічного розвитку і торгівлі Айварасу Абромавичусу намагалися нав'язати в заступники нинішнього заступника глави Укроборонпрому Сергія Пінькаса

Таку заяву зробив народний депутат від БПП Сергій Лещенко.

"Останньою краплею для Айвараса Абромавичуса стала вимога призначити заступником міністра економіки в статусі неформального "наглядача" такого собі Сергія Пінькаса. Це висуванець Кононенко", - стверджує парламентарій.

Раніше глава МЕРТ Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку, назвавши однією з причин рішення питань в інтересах окремих людей за його спиною. При цьому він назвав прізвище нардепа, першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, уточнивши, що саме він зробив багато для блокування реформ у відомстві.

Кульмінацією, за словами Абромавичуса, стало бажання Кононенка мати "власного" заступника міністра в Мінекономіки, який відповідав би за Нафтогаз і інші державні підприємства.

"Кандидат просто приніс повний пакет документів для призначення і заявив: "Я хочу стати вашим заступником. Я в команді Кононенка, і мою кандидатуру вже погоджено нагорі", – розповів міністр.

Сам Кононенко спростовує заяви Абромавичуса. За його словами, заяви міністра є спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ.