Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Опоблок запропонував перенести столицю з Києва до Канева

23 лютого 2016, 17:31
21506
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Борис Колесніков заявив, що кияни зітхнуть з великим задоволенням

Фото: Оппоблок

Опозиційний блок у своєму проекті змін до Конституції пропонує перенести столицю України з Києва до Канева

Про це заявив народний депутат від цієї політсили Борис Колесніков під час презентації редакції проекту Основного закону.

"Стрижневим питанням у нашому проекті Конституції є перенесення столиці в місто Канів, де знаходяться святі шевченківські місця, щоб кожен політик, приїжджаючи туди, розумів, що він знаходиться біля витоків сучасної історії нашої країни", - цитує Колеснікова прес-служба Опоблоку.

За його словами, така ініціатива не становить ризиків для Києва. Він заявив, що "кияни зітхнуть з великим задоволенням".

"Як Нью-Йорк для Сполучених Штатів, Київ буде головним містом, фінансовим центром нашої країни, а політики поїдуть ближче до народу", - пояснив Колесніков.

За його словами, світовий досвід свідчить, що країни, які хотіли швидко рухатися вперед, переносили столиці з переконання боротьби з бюрократією. В якості прикладу він навів Бразилію, Казахстан, "які перенесли столиці і стали успішними".

Канів - місто районного типу в Черкаській області України, адміністративний центр Канівського району (не входить до його складу). Площа - 17,42 кв км. Населення - 25 тис. 716 осіб. Для порівняння площа Києва - 847,66 кв км, населення - 2 млн 904 тис. 381 чоловік.

Головне

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися