15 жовтня 2018, понеділок

Опитування: Українці вірять у демократію, але не чинній владі

4 коментувати
Найбільше українці довіряють Збройним силам, власним ЗМІ та місцевим органам влади

Найбільше українці довіряють Збройним силам, власним ЗМІ та місцевим органам влади

Більшість українців (74%) незадоволені діями української влади у питанні обмеження впливу олігархів, а 67% громадян України вважає, що українська влада не докладає зусиль у боротьбі з корупцією

Як повідомляє Радіо Свобода, про це свідчать дані опитування, проведеного Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні наприкінці вересня цього року на замовлення агенції США USAID - Два роки після Майдану.

Так, за даними опитування, майже половина опитаних вважає, що Україна повинна рухатися у Європу, а демократія залишається найкращою формою правління. При цьому лише 7% громадян України бачать результати боротьби з корупцією.

А 8% респондентів вважають вдалими реформи у юридичній таправоохоронній сферах. 40 процентів учасників опитування зізналися у дачі хабарів протягом останніх 12 місяців. Однак виходити на третій Майдан люди не планують,кажуть дослідники.

"Люди вважають, що реформи, які обіцяв Майдан не відбулися тому вони дуже розчаровані у лідерах. Більшість людей, а це близько 70 відсотків, говорять що єдиний спосіб виконати обіцянки Майдану - це нове покоління політиків, які не зацікавлені у збереженні статусу-кво, який склався в українській політиці. Люди відчувають, що нинішнє керівництво країни не може проштовхнути реформи", - сказав Ракеш Шарма, директор з оцінки досліджень Міжнародної фундації виборчих систем.

Варто підкреслити, що найбільше українці довіряють Збройним силам, власним ЗМІ та місцевим органам влади. Останній тренд свідчить про важливість децентралізації влади та надання ширших повноважень місцевим громадам.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: