Окупаційна влада Криму звинувачує Меджліс у тероризмі

8 липня 2016, 13:04
114
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Так званий парламент Криму закликав світову спільноту не надавати жодної моральної, фінансової, технічної допомоги Меджлісу

Фото: wikimapia.org

Так звана Державна Рада Республіки Крим звинуватила Меджліс кримськотатарського народу і його лідерів у збільшенні терористичної небезпеки, а передбачувану морську блокаду охрестила "актом агресії", посилаючись при цьому на документи Генеральної асамблеї ООН

"Особливе занепокоєння викликають повідомлення про плани здійснення морської блокади, яка згідно з Резолюцією "Визначення агресії", прийнятою 14.12.1974 на 29-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, є актом агресії та тягне за собою міжнародну відповідальність", - сказано у документі, повідомляє Крым.Реалии.

Так звані депутати звинуватили Меджліс і його лідерів у "систематичних екстремістських діях, зростанні активності терористських груп та небезпеки збільшення кількості злочинів, тісно пов'язаних з тероризмом".

У документі сказано, що так званий парламент Криму закликав світову спільноту "не надавати ніякої моральної, фінансової, технічної допомоги Меджлісу і створюваним ним незаконним збройним формуванням".

Нагадаємо, раніше так званий Верховний суд Криму виніс рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність.

Після цього лідер Меджлісу, народний депутат України Рефат Чубаров заявив, що Курултай, Меджліс і інші органи самоврядування кримськотатарського народу продовжать свою роботу в надзвичайному режимі.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з рішенням так званого Верховного суду Криму про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборону його діяльності.

Головне

Україна/Політика

Сьогодні, 17:11

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися