Новий міністр інфраструктури планує відгородити галузь від некомпетентних фахівців

15 квітня 2016, 17:44
55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Омелян зазначає, що звик делегувати повноваження компетентним людям

Фото: Volodymyr Omelyan via Facebook

Новопризначений міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що його місія - не допустити некомпетентних людей до управління галуззю

Як зазначив Омелян в інтерв'ю Інтерфакс-Україна, кадрове питання він вважає вкрай важливим. Він погодився, що не можна бути фахівцем у всіх галузях, однак додав, що його професійного досвіду достатньо для займаної посади.

"Я звик делегувати повноваження компетентним людям і, власне, моя функція в тому, щоб зібрати професійну команду", - пояснив він.

Міністр розповів, що в роботі відомства буде традиційно багато новацій - як у залізничній, так і в морській сфері.

"Безумовно, одне з пріоритетних питань - "Укрпошта", її корпоратизація. У залізничній сфері, на мою думку, ключовою подією можна назвати відбір нового керівника: вважаю, це фантастичний менеджер (Войцех Балчун - ред.), він зробив величезні зміни в польських залізницях, був ідеологом цих змін. Я сподіваюся, що його досвід в Україні буде не менш успішним", - зазначив Омелян.

За словами глави мінінфраструктури, він збирається продовжити роботу, розпочату командою екс-міністра Пивоварського.

"Раніше ми багато чого зробили командою, тому у мене є чіткий настрій продовжити розпочате, зробити ці процеси стабільними, системними. Те, що робили Андрій Пивоварський і ми як його команда, робилося системно, потрібно просто закріпити ці дії", - підсумував він.

Нагадаємо, у четвер, 14 квітня, парламент затвердив склад нового Кабінету міністрів на чолі з Володимиром Гройсманом. Так, на посаді міністра інфраструктури був затверджений нині виконуючий обов'язки голови відомства Володимир Омелян.

Відзначається, що Омелян народився 30 січня 1979 року у Львові. Він закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка та Національний університет "Львівська політехніка" (за спеціальностями фінанси, міжнародні відносини, економіка та підприємництво). З 2000 року Омелян працював у Міністерстві закордонних справ, а в 2008 році перейшов на роботу в Міністерство охорони навколишнього природного середовища. У 2010 він знову повернувся до МЗС, а в 2014 - очолив службу Кабміну. 24 грудня 2014 року він був призначений на посаду заступника міністра інфраструктури України - керівником апарату.

Головне

article_img
Кабмін запропонував РНБО ввести нові санкції проти Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися