Нехай молоді та без досвіду, але чесні – екс-глава Нацполіціі порадила МВС кадрові перестановки

23 квітня 2019, 17:45

Екс-глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе в ефірі Радіо НВ дала пораду з реформування відомства можливому новому міністру внутрішніх справ України.

Повне інтерв'ю з Хатіей Деканоїдзе можна буде послухати в ефірі Радіо НВ з 18:00 по 19:00

"Якщо прийде новий міністр або начальник, я не знаю, який зараз буде розклад в поліції або Міністерстві внутрішніх справ. Але перша не порада, я не люблю це слово, побажання [...] – треба поміняти людей, які ухвалювали до цього рішення, і призначити нових людей. Які може бути молоді, може бути не мають досвіду, але будуть чесними", – зазначила Деканоїдзе.

Відео дня

Своєю найбільшою помилкою Деканоїдзе назвала те, що не змогла провести повну зміну чиновників у відомстві.

4 листопада 2015 року на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України Деканоїдзе була призначена главою Національної поліції України.

Під керівництвом Деканоїдзе була розпочата і проводилася переатестація особового складу поліції, зокрема, вищий командний склад поліції Києва був оновлений приблизно на 80%, середній командний склад приблизно на 70%, а в Київській області відповідно на 60% і 40%.

14 листопада 2016 року у брифінгу в МВС України Хатія Деканоїдзе заявила про свій намір піти у відставку, заявивши, що основні завдання реформи виконані, але для багатьох необхідних змін у неї не вистачило повноважень. 16 листопада Кабінет Міністрів України звільнив Хатію Деканоїдзе з посади керівника Національної поліції України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X