Негативне голосування на референдумі в Нідерландах матиме руйнівні наслідки для солідарності Євросоюзу - Кулеба

0 коментувати
Дмитро Кулеба попереджає про негативні наслідки для ЄС у випадку негативного голосування на референдумі у Нідерландах
Фото: Dmytro Kulebа/ Facebook

Дмитро Кулеба попереджає про негативні наслідки для ЄС у випадку негативного голосування на референдумі у Нідерландах

Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба вважає, що у разі негативного голосування на референдумі у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС відбудеться те, чого найбільше прагне Росія - руйнація солідарності Євросоюзу

Про це Кулеба заявив в ефірі 5 каналу.

"Коли запитуєте, які практичні наслідки для Європи, два практичні наслідків для Європи: перший - руйнується договірна здатність Європейського Союзу. Хто буде вступати в переговори з ЄС, знаючи, що можна про все домовитися? У нас переговори про асоціацію тривали більше, ніж ратифікація - 7 чи 8 років. Ти 7 чи 8 років ведеш переговори, потім всі ратифікують, а потім встають Нідерланди і кажуть, ви знаєте, у нас тут референдум, вибачте, треба повертатись до переговорів", - пояснив дипломат.

За словами Кулеби, другий наслідок для Європи – це потужний імпульс для євроскептиків.

"Скрізь піднімуться євроскептики в Європейському Союзі, прийдуть до своїх парламентів, урядів і скажуть, а ми теж так хочемо. Ми теж хочемо такий закон. І що отримає ЄС? Руйнування солідарності Євросоюзу. А хто цього хоче? Правильно, цього найбільше хоче Росія", - наголосив він.


Нагадаємо. згідно з оновленими даними екзит-полів, проти ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС проголосували 61,1%, за висловилися 38,1%.

Після закінчення референдуму в Нідерландах прем'єр-міністр Марк Рютте заявив, що угода про асоціацію між Україною і Європейським союзом буде переглянута таким чином, щоб задоволеними залишилися всі сторони.

Згодом Рютте наголосив, що у випадку негативного голосування на референдумі Нідерланди не зможуть продовжить ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Президент України Петро Порошенко, коментуючи попередні результати референдуму в Нідерландах заявив, що справжньою метою ограназаторов була атака на єдність Європи.Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: