Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Не стратег. Мостова охарактеризувала Гройсмана-прем'єра

12 червня 2016, 13:20
2313
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Юлія Мостова: Перебуваючи у званні максимум майора, Гройсман намагається командувати всіма арміями

Головний редактор українського тижневика Дзеркало тижня і авторитетний аналітик Юлія Мостова вважає, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман надмірно самовпевнений

Про це вона розповіла в інтерв'ю НВ.

"Шапкозакидництво притаманне, практично, кожному з кандидатів на вищі посади. Хтось приходив з планом хоча б на перші 100 днів? Це хвороба кожного кандидата в прем'єри і президенти, який приходить до влади. Від такої ж самовпевненості страждає і нинішній прем'єр Володимир Гройсман", - сказала Мостова.

На її думку, Гройсман не є стратегом.

"Він може бути впертий у певних напрямках. Йому ще належить зрозуміти, де він може зайняти позицію і впертися. Перебуваючи у званні максимум майора, він намагається командувати всіма арміями. Коли він обговорював зі своїм оточенням питання підвищення тарифів, то прекрасно знав, що не можна це робити так, як пропонує МВФ, але для цього треба було запропонувати альтернативу, яким чином заробляти гроші й обслуговувати борг. Потенційно Гройсман здатний на слово, але йому не вистачає досвіду і не дістає "вертолітного" погляду", - зазначила Мостова.

Повне інтерв'ю з Юлією Мостовою читайте у свіжому номері журналу Новое Время №21 від 10 червня 2016 року.


Верховна Рада 14 квітня призначила на той час свого спікера Володимира Гройсмана прем'єр-міністром. На цій посаді він змінив Арсенія Яценюка, уряд якого було відправлено у відставку.

Головне

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися