Не більше ніж хвороблива уява: Мін’юст спростував заяву Лукаш щодо мільйонних виплат Януковичу

26 березня 2016, 18:07
850
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Слова Лукаш про компенсацію для Януковича в Мін'юсті назвали втіленням її "хворобливої уяви"

Фото: прес-служба президента

Суд Європейського союзу не приймав жодних рішень про стягнення коштів на користь екс-президента Віктора Януковича та його оточення, заявили в Міністерстві юстиції України

"Розповсюджена представницею влади часів Януковича, причетність якої до злочинів проти учасників Революції Гідності наразі вивчається слідством, є не більше ніж втілення бажань адвокатів біглого Президента та хворобливої уяви пані Лукаш", - йдеться у коментарі Мін’юсту на вчорашню заяву Олени Лукаш про те, що Україна має виплатити понад 6,3 мільонів гривень Януковичу та його синам.

За словами представників міністерства, подібні фантазії прибічників колишньої влади, які час від часу з’являються у інформаційному просторі, переслідують лише одну єдину мету - всіма можливими засобами відбілити представників режиму Януковича та забезпечити їх повернення до владних кабінетів.

У відомстві також наголосили, що з текстами рішень Суду ЄС можна вільно ознайомитися на його офіційному сайті, де публікуються всі судові рішення.

"Ми готові відверто поспілкуватися з Януковичем відносно його претензій, якщо він особисто прибуде до України. Адже український народ і наші компетентні органи мають чимало запитань до колишнього Президента", - додали чиновники.

Нагадаємо, вчора, 25 березня, Міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш у своєму Facebook заявила, що суд ЄС зобов’язав Україну компенсувати екс-президенту Віктору Януковичу та його двом синам (один з яких загинув) витрати на оскарження санкцій - по 53 317,50 фунтів стерлінгів кожному. Тобто, всього близько 6,4 мільонів гривень.

Раніше повідомлялося, що Олена Лукаш подала позов до суду на Генеральну прокуратуру України і прокурора ГПУ Владислава Куценка.

НВ

Головне

article_img
Кабмін запропонував РНБО ввести нові санкції проти Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися