22 листопада 2018, четвер

Наші вороги бачать Україну залежною "Малоросією" - віце-прем'єр

2 коментувати
Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла про те, яким вона бачить майбутнє нашої країни
Олег Федонюк / Facebook

Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла про те, яким вона бачить майбутнє нашої країни

Віце-прем'єр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе поділилася своєю думкою з приводу майбутнього України, а також висловила свою точку зору про те, як уявляють нашу країну представники Російської Федерації

"Єдиний спосіб передбачити майбутнє – створити його самим. Наші вороги бачать Україну залежною "Малоросією", країною, розділеною на лівий і правий береги, а краще на південь, захід і схід. Вони намагаються зробити Україну молодшим братом Росії, навіть її частиною. В тій Україні процвітають злодійство, корупція і керована "демократія", а реформи можуть тільки імітуватися. В ній панують розруха, роз'єднаність, в ній немає ні економічної, ні політичної, ні громадянської свободи. В ній немає ні закону, ні справедливості. Та Україна – це ненависть, страх і безнадія", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Одразу ж віце-прем'єр детально розповіла про те, яким вона бачить майбутнє нашої країни:

"Моя Україна десять років потому - зовсім інша. Це повноправний партнер країн ЄС і НАТО. Це Україна з Кримом і Донбасом, які повернули не тільки тому, що так справедливо і правильно, а тому, що це привабливо і вигідно для мешканців. Це країна, якій потенційний агресор подавиться, навіть якщо у нього набагато більше танків і літаків. Це країна, яка збудує якісно озброєну і навчену армію під цивільним контролем. Війну виграє професіоналізм і сила духу, а не залізо. Це держава, де платять податки в зрозумілої та прозорої податкової системи, де немає безглуздих заборон та регуляцій, де не "пиляють" бюджет, а частка держсектора у ВВП не 50% і навіть не 30%. Це країна, де не беруть хабарів, взагалі не беруть, і в суспільстві нульова толерантність до корупції. А суперечки вирішуються незалежною судовою системою".

Вона також додала, що бачить Україну цифровою державою, "куди Ілон Маск переніс свій головний офіс, а Apple і Airbus прагнуть співпрацювати з нашими SoftServe і Антоновим" і "де створені всі умови для масштабних інноваційних та інвестиційних проектів".

З приводу освіти і ситуації з роботою, віце-прем'єр також висловила свою позицію. Вона бачить Україну через десять років, як державу, де престижно бути учителем і лікарем, а конкурс в медучилищі більше, ніж в КІМО. Це країна, де можна жити й подорожувати на середню зарплату і пенсію, звідки не тікають до Європи і США, а фахівці з Кремнієвої долини стоять у черзі за вакансіями в Україні. Це країна гордих і щасливих людей. Гордих – тому що вони українці, а щасливих, бо живуть у щасливій і вільній країні".

Іванна Климпуш-Цинцадзе підсумувала, що не вважає цей сценарій мрією, адже все це цілком реально втілити в життя:

"Для цього нам потрібен консенсус в суспільстві і політичній еліті. Конструктивна критика і постійний контроль громадянського суспільства. Патріотичний настрій вітчизняного бізнесу, який готовий інвестувати в свою країну. Підтримка партнерів у Європі та США. Потрібні зміни у структурі і функціях влади.

І треба розуміти, що ми будуємо Україну не для себе, а для своїх дітей і онуків. Кращої мотивації ще ніхто не придумав".

Повний текст читайте в спецтемі журналу Новое Время про Форум YES-2016 - №34 від 16 вересня 2016 року

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця листопаду дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити зараз
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: