Наші вороги бачать Україну залежною "Малоросією" - віце-прем'єр

2 коментувати
Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла про те, яким вона бачить майбутнє нашої країни
Олег Федонюк / Facebook

Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла про те, яким вона бачить майбутнє нашої країни

Віце-прем'єр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе поділилася своєю думкою з приводу майбутнього України, а також висловила свою точку зору про те, як уявляють нашу країну представники Російської Федерації

"Єдиний спосіб передбачити майбутнє – створити його самим. Наші вороги бачать Україну залежною "Малоросією", країною, розділеною на лівий і правий береги, а краще на південь, захід і схід. Вони намагаються зробити Україну молодшим братом Росії, навіть її частиною. В тій Україні процвітають злодійство, корупція і керована "демократія", а реформи можуть тільки імітуватися. В ній панують розруха, роз'єднаність, в ній немає ні економічної, ні політичної, ні громадянської свободи. В ній немає ні закону, ні справедливості. Та Україна – це ненависть, страх і безнадія", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Одразу ж віце-прем'єр детально розповіла про те, яким вона бачить майбутнє нашої країни:

"Моя Україна десять років потому - зовсім інша. Це повноправний партнер країн ЄС і НАТО. Це Україна з Кримом і Донбасом, які повернули не тільки тому, що так справедливо і правильно, а тому, що це привабливо і вигідно для мешканців. Це країна, якій потенційний агресор подавиться, навіть якщо у нього набагато більше танків і літаків. Це країна, яка збудує якісно озброєну і навчену армію під цивільним контролем. Війну виграє професіоналізм і сила духу, а не залізо. Це держава, де платять податки в зрозумілої та прозорої податкової системи, де немає безглуздих заборон та регуляцій, де не "пиляють" бюджет, а частка держсектора у ВВП не 50% і навіть не 30%. Це країна, де не беруть хабарів, взагалі не беруть, і в суспільстві нульова толерантність до корупції. А суперечки вирішуються незалежною судовою системою".

Вона також додала, що бачить Україну цифровою державою, "куди Ілон Маск переніс свій головний офіс, а Apple і Airbus прагнуть співпрацювати з нашими SoftServe і Антоновим" і "де створені всі умови для масштабних інноваційних та інвестиційних проектів".

З приводу освіти і ситуації з роботою, віце-прем'єр також висловила свою позицію. Вона бачить Україну через десять років, як державу, де престижно бути учителем і лікарем, а конкурс в медучилищі більше, ніж в КІМО. Це країна, де можна жити й подорожувати на середню зарплату і пенсію, звідки не тікають до Європи і США, а фахівці з Кремнієвої долини стоять у черзі за вакансіями в Україні. Це країна гордих і щасливих людей. Гордих – тому що вони українці, а щасливих, бо живуть у щасливій і вільній країні".

Іванна Климпуш-Цинцадзе підсумувала, що не вважає цей сценарій мрією, адже все це цілком реально втілити в життя:

"Для цього нам потрібен консенсус в суспільстві і політичній еліті. Конструктивна критика і постійний контроль громадянського суспільства. Патріотичний настрій вітчизняного бізнесу, який готовий інвестувати в свою країну. Підтримка партнерів у Європі та США. Потрібні зміни у структурі і функціях влади.

І треба розуміти, що ми будуємо Україну не для себе, а для своїх дітей і онуків. Кращої мотивації ще ніхто не придумав".

Повний текст читайте в спецтемі журналу Новое Время про Форум YES-2016 - №34 від 16 вересня 2016 року

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: