Нардеп Деркач заявив про вихід з депутатської групи Воля народу

26 січня 2016, 16:09
228
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Деркач написав заяву на ім'я спікера парламенту Володимира Гройсмана

Народний депутат України Андрій Деркач написав заяву на ім'я спікера парламенту Володимира Гройсмана про вихід зі складу депутатської групи Воля народу, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на наявну в розпорядженні агентства заяву парламентарія

"Усвідомлюючи свою відповідальність перед народом України та своїми виборцями, у зв'язку з неможливістю брати участь у діях, пов'язаних з політичними "договорняками" з чинною владою, яка довела до зубожіння український народ і продовжує займатися мародерством під час війни на сході країни, спекулюючи на патріотичних настроях населення, повідомляю про вихід зі складу депутатської групи "Воля народу", - йдеться в заяві.

На офіційному сайті народного депутата інформації про вихід зі складу депутатської групи Воля народу поки немає.

Нагадаємо, згідно із заявами журналістів, саме Андрій Деркач є автором поправки до державного бюджету, яка передбачає відстрочку електронного декларування на рік, яке необхідно для введення безвізового режиму з Європейським союзом.

Андрій Деркач - народний депутат України 3-8 скликань. Заступник голови депутатської групи Воля народу, член бюджетного комітету Верховної Ради.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект