17 жовтня 2018, середа

НАЗК визначив процедуру перевірки факту подання е-декларацій

0 коментувати
У НАЗК пояснили, що дане рішення забезпечить уніфіковану процедуру перевірки

У НАЗК пояснили, що дане рішення забезпечить уніфіковану процедуру перевірки

Національне агентство з питань запобігання корупції визначило процедуру перевірки факту подання електронних декларацій держслужбовцями

"Це рішення забезпечить уніфіковану процедуру перевірки факту подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зокрема, встановлено строки, протягом яких відповідальний підрозділ (особа) органу, в якому працюють (працювали) суб'єкти декларування, перевіряє факт подачі декларацій", - йдеться на сайті відомства.

1) щорічні декларації – протягом 10 робочих днів з граничної дати подання таких декларацій;

2) декларації суб’єктів декларування, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, – упродовж п’яти робочих днів з дня такого припинення; якщо припинення зазначеної діяльності відбулося з ініціативи керівника органу, в якому працював суб’єкт декларування, – упродовж п’яти робочих днів після спливання строку у двадцять робочих днів з дня, коли суб’єкт декларування дізнався чи повинен був дізнатися про таке припинення;

3) декларації суб’єктів декларування, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, – протягом 10 робочих днів з граничної дати подання таких декларацій наступного за звітним року, у якому було припинено таку діяльність;

4) декларації суб’єктів декларування, які є особами, що претендують на зайняття посад, зазначених у пункті 1, підпункті “а” пункту 2 частини першої статті 3 Закону, – до призначення або обрання особи на посаду.

При цьому, у разі встановлення факту неподання або несвоєчасного подання декларацій відповідальний орган, в якому працюють (працювали) суб'єкти, повинен протягом трьох робочих днів з дня виявлення такого факту повідомити про це НАЗК.

"Повідомлення надсилається на адресу електронної пошти, вказану на офіційному сайті Національного агентства та засобами поштового зв'язку (рекомендованим листом з повідомленням про вручення)", - додали в агентстві.

Нагадаємо, раніше голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак заявила, що відомство вже почало роботу по перевірці електронних декларацій чиновників.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: