НАБУ попросило Тимошенко надати докази підкупу нардепів

18 лютого 2016, 00:08
562
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

НАБУ просить у Тимошенко надати докази, що за голоси нардепів давали мільйон доларів

Національне антикорупційне бюро України закликало повідомити про конкретні факти підкупу нардепів,які не голосували за відставку уряду, про що заявила в телеефірі лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко. Це повідомляє РадіоСвобода

"При цьому у заяві не було вказано прізвищ, фактів або обставин здійснення можливого корупційного правопорушення, які можуть бути перевірені Національним антикорупційним бюро України. Також зазначаємо, що наразі пані Тимошенко не зверталась до НАБУ із заявою про вчинення вказаного або будь-якого іншого корупційного правопорушення",-заявили в НАБУ.

Бюро закликало публічних осіб бути відповідальними в своїх висловлюваннях щодо можливих корупційних злочинів та звертатись при наявності фактів в першу чергу в НАБУ, а не в ЗМІ.

" В іншому випадку значно обмежуються можливості проведення негласних слідчих дій, збирання доказової бази тощо",- резюмували в НАБУ.

16 лютого Юлія Тимошенко заявила в телеефірі, що кожному нардепу, хто не проголосував за відставку уряду Яценюка пропонували до мільйона доларів. При цьому вона заявила, що ці факти не розслідують антикорупційні органи, тому що вони не є незалежними.Нагадаємо, лідер Батьківщини запропонувала у разі неможливості відставки уряду розпустити парламентську коаліцію і протягом 30 днів не створювати її, щоб потім піти на дострокові парламентські вибори.

Також сьогодні Тимошенко повідомила, що посади в уряді її не цікавлять

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект