НАБУ перевірятиме е-декларації в окремих випадках

29 жовтня 2016, 00:53
203
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Факти, які знайдуть під час перевірок НАБУ, є підставою для порушення кримінальної справи

Перевірка декларацій на предмет незаконного збагачення і внесення до них завідомо недостовірних даних є обов’язком Національного агентства з питань запобігання корупції (відповідно до Закону України Про запобігання корупції), йдеться у повідомленні НАБУ

Згідно з інформацією, НАБУ долучатиметься до перевірки відомостей в окремих випадках: за зверненням самого НАЗК, у відповідь на публікації в ЗМІ із висвітлення фактів про незаконне збагачення декларантів чи подання ними завідомо недостовірних даних, у разі виявлення відомостей, що можуть свідчити про незаконне збагачення чи внесення завідомо недостовірних даних фігурантами проваджень, які розслідують детективи НАБУ.

Факти, виявлені в ході таких перевірок із боку НАБУ, що свідчитимуть про незаконне збагачення осіб, які не є підслідними Бюро, є підставою для порушення кримінального провадження з боку інших правоохоронних органів, розповіли у агентстві.

Нагадаємо, голова фракції Блок Петра Порошенка Ігор Гринів вказав не повну інформацію у своїй електронній декларації.

27 жовтня у Нацагентстві з протидії корупції повідомили про дванадцять тисяч електронних декларацій, поданих чиновниками за минулу добу.

Заступник голови НАПК Руслан Радецький в ході засідання 27 жовтня сказав, що в систему вже подано, в загальній складності, 52 тисячі електронних декларацій, повідомив Інтерфакс-Україна.

Раніше глава агентства Наталія Корчак заявила, що в процесі заповнення електронних декларацій у чиновників виникають питання юридичного та технічного характеру.