НАБУ опублікувало відео вручення повідомлення про підозру голові ЦВК Охендовському

14 грудня 2016, 17:03
Національне антикорупційне бюро України 14 грудня опублікувало на своєму каналі на YouTube відео вручення повідомлення про підозру голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському

На відео видно, як Охендовському оголошують про підозру в отриманні хабарів 22 січня 2010 року у розмірі 100 тисяч доларів, 15 серпня 2012 року у розмірі 45 тисяч доларів, та в період часу з 29 травня по 8 жовтня 2012 року у розмірі 16 698 доларів.

Відео дняРаніше повідомлялося, що голові ЦВК Михайлу Охендовському ввечері 13 грудня вручили повідомлення про підозру у кримінальному провадженні за справою про "чорну касу" Партії регіонів одразу після прибуття в аеропорт Бориспіль.

Перед цим повідомлялося, що голова Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підписав підозру Охендовському за фактами отримання виплат з "чорної каси" Партії регіонів. За даними слідства, голова ЦВК особисто розписувався у документації ПР про отримання грошей. Також САП підозрює Охендовського в отриманні $100 тисяч і $45 тисяч, в отриманні яких він особисто не розписувався.


30 вересня голова САП Назар Холодницький пообіцяв допитати трьох "дуже відомих людей" у справі про "чорну бухгалтерію" ПР.

31 травня видання Українська правда опублікувало оригінали документів, які відображали фінансування Партією регіонів ряду колишніх і нинішніх політиків і партій. Зокрема, журналісти знайшли в них прізвища екс-міністра Олени Лукаш, екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожари, голови Центрвиборчкому Охендовського і багатьох колишніх і чинних народних депутатів.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X