Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

МЗС України попередив співгромадян про можливі безпідставні арешти в Росії

27 липня 2016, 15:26
888
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Київ рекомендує українцям реально оцінювати загрози відвідування Росії

Фото: МЗС України

Міністерство закордонних справ України оприлюднило заяву з попередженням для співгромадян про можливі безпідставні арешти в ході перебування в Росії, повідомляє Інтерфакс-Україна

"Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України при плануванні поїздок в Російську Федерацію реально оцінювати існуючі ризики і існуючі загрози і ретельно зважувати необхідність у здійсненні таких подорожей", - сказано в повідомленні МЗС.

Українська сторона вказує на почастішання випадків, коли у затриманих українців в РФ виявляють підкинуті третіми особами наркотичні засоби, а також поширення практики "втягування в злочинну діяльність по незаконному перевезенню наркотичних засобів, в тому числі до Російської Федерації".

Крім того, МЗС зазначає, що під час затримання українців російська сторона грубо порушує норми міжнародного права в сфері прав і свобод людини, а також свої міжнародно-правові зобов'язання відповідно до Віденської конвенції 1963 року і Консульської конвенції між Україною і РФ від 1993 року.

Раніше МЗС України зробило заяву у відповідь на збільшення кількості обстрілів з боку бойовиків, підтримувані Росією, в Донбасі. Так, Київ закликав російську сторону вивести з території Донбасу військових найманців і озброєння, припинити незаконні поставки зброї і військової техніки бойовикам, розблокувати роботу СММ ОБСЄ.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися