Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Мусій заявив, що на посаду міністра охорони здоров'я розглядають три кандидатури

14 квітня 2016, 01:13
1446
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Олег Мусій хоче, щоб новопризначений міністр залишив реформування системи охорони здоров'я профільному комітету Верховної Ради

Фото: uapress.info

Голова парламентського комітету питань охорони здоров'я Олег Мусій заявив, що на посаду очільника Міністерства охорони здоров'я наразі розглядаються три кандидатури: заступників міністра Віктора Шафранського, Роман Ілика та директора Інституту серця Бориса Тодорова. Про це повідомляє Українська правда

"З усіх запропонованих кандидатур залишилося кілька: зокрема заступник міністра Шафранський, в тому числі заступник міністра Ілик і директор Інституту серця Тодоров", - перечисли він журналістам.

За словами Мусія, реформування системи охорони здоров'я повинне бути покладене на профільний комітет в Верховній Раді, а задачею нового міністра є контроль над виконанням реформ та поточним станом справ в галузі.

"Я вважаю, що зараз би оптимальним варіантом було призначити міністра, який буде відповідати за поточний стан справ. А реформи ми будемо робити з комітетом самі, відповідні закони вже готові, нам міністр для цього не потрібен", - заявив він.

Серед найбільш підходящих, на його думку, кандидатур на посаду міністра МОЗ Олег Мусій назвав глав департаментів охорони здоров'я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка, Дніпропетровської ОДА Ігоря Македонського та Полтавської ОДА Віктора Лисака.

На думку Мусія, ці кандидати після очолення міністерства зайнялися б вирішенням поточних проблем, так як нинішня ситуація в МОЗ, за словами екс-міністра, "катастрофічна і критична".

"Всі ці люди не будуть влазити в реформування, а будуть займатися порятунком поточної ситуації, тому що вона катастрофічна і критична", - охарактеризував він запропонованих кандидатів.

Нагадаємо, кандидатура на посаду очільника МОЗ називається останньою неузгодженою позицією в новому Кабінеті міністрів.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися