Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Москаль визнав, що звинувачення на адресу Хомутинника були необґрунтованими

17 травня 2016, 17:06
236
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами Москаля, вони з Хомутинником знайшли спільну мову

Голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль визнав, що озвучена ним раніше інформація про нібито причетність народного депутата від партії Відродження Віталія Хомутинника до незаконних кадрових змін в обласній митниці не відповідає дійсності

"Інформація виявилася неперевіреною. Спроба рейдерського захоплення митниці і всієї Закарпатської області дійсно мала місце, але Віталій Хомутинник та політсила, яку він представляє, до цього не причетні. Як тільки я з'ясував це - подзвонив безпосередньо народному депутату", - повідомив голова ОДА.

За словами Москаля, під час розмови вони знайшли спільну мову.

"Ми знайшли спільну мову і вирішили, що цей інцидент не стане перешкодою для нашого подальшого співробітництва. Попутно я запросив Віталія Хомутинника в Ужгород на Дні добросусідства України та Словаччині 21 травня. А депутатів Закарпатської обласної ради із фракції Відродження запрошую на круглий стіл для обговорення соціально-економічного становища в області та вирішення першочергових завдань для його поліпшення", - повідомив голова області.

Нагадаємо, раніше губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль звернувся до Володимира Гройсмана з проханням звільнити його із займаної посади.

Своє рішення Москаль аргументував неузгодженістю з ним звільнення начальника Закарпатської митниці Володимира Колесникова, яке, на його думку, було зроблено в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС, з якою він веде боротьбу.

Він також заявив, що Колеснікова звільняють з посади не за роботу, а за політичні торги між народним депутатом України Хомутинником, його "правою рукою" Володимиром Скоробагачем і прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

У той же час ппрем'єр-міністр Гройсман заявив, що підписувати заяву про звільнення Москаля він не збирається.

У підсумку президент Петро Порошенко вмовив Москаля продовжити боротьбу з контрабандою в Закарпатській області.

НВ

Головне

Україна/Політика

Сьогодні, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися