Міжпарламентська рада Україна-НАТО закликала країни Альянсу збільшити допомогу Києву

14 червня 2016, 16:38
68
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Рада також закликала Україну продовжити реалізацію нацпрограми співробітництва з НАТО

Міжпарламентська рада Україна-НАТО закликає країни-учасниці Північноатлантичного альянсу збільшити двосторонню допомогу Києву

Про це йдеться в спільній заяві співголів Ради Рейнела Андрійчука та Андрія Парубія, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми закликаємо всі країни НАТО збільшити двосторонню допомогу Україні. Євроатлантичне співтовариство має продемонструвати терпіння щодо того, як Україна здійснює військові, політичні та економічні реформи", - йдеться в документі.

У той же час Рада наполягає, щоб Київ продовжувала успішну реалізацію річної національної програми співробітництва з НАТО на 2016 рік.

Крім того, документ також закликає Україну прискорити темпи реформ і викорінити корупцію.

"Саміт у Варшаві стане вагомим приводом для членів НАТО оцінити прогрес України у проведенні реформ і підтвердити свою підтримку суверенної, незалежної і стабільної України", - йдеться в тексті заяви.

При цьому Андрійчук і Парубій висловили жаль у зв'язку з тим, що Мінські угоди досі не виконані в повному обсязі, закликавши Кремль припинити регулярні порушення режиму припинення вогню в Донбасі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко збирається взяти участь у саміті Північноатлантичного альянсу на рівні голів держав, запланованому на початок липня у Варшаві.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект