Названо найбільш популярні в Facebook українські державні відомства

15 листопада 2015, 21:51
512
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

© Міністерство оборони України via Facebook

Сторінка Міноборони стала найбільш популярною серед українських держустанов у Facebook

Експерти Моніторингу якості надання послуг органами влади опублікували рейтинг офіційних сторінок українських державних установ у мережі Facebook за кількістю уподобань станом на 11 листопада 2015 року

"У зазначеному рейтингу показано стан розвитку офіційних сторінок та кількість уподобань користувачами соціальної мережі, а це відповідно вказує на зацікавленість людей до діяльності державної установи серед користувачів соціальної мережі, що об’єктивно відображає суспільну зацікавленість роботою відповідного державного органу", - говориться у повідомленні.

Всього в рейтингу 33 позиції. Перші три місця зайняли силові відомства – Міністерство оборони (майже 152 тисячі уподобань) і МВС (близько 34 тисяч уподобань), а також Генеральна прокуратура (близько 33 тисяч уподобань). Натомість, найменш популярними наразі є сторінки Верховного суду України (66 уподобань), Національної поліції (556 уподобань) і ВССУ з розгляду цивільних і кримінальних справ (799 уподобань).


© Моніторинг якості надання послуг органами влади via Facebook© Моніторинг якості надання послуг органами влади via Facebook


Цікаво, що Адміністрація Президента України в цьому рейтингу перебуває на сьомому місці (понад 28 тисяч уподобань), а Верховна Рада - лише на 20-му (понад 7 тисяч уподобань).

Раніше стало відомо, що Президент США Барак Обама зареєструвався у Facebook і отримав півмільйона підписників за кілька годин.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
20 січня, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект