16 жовтня 2018, вівторок

Мінфін запропонував скасувати бюджетне навчання на магістратурі

1 коментувати
З відповідними рекомендаціями Мінфін звернувся до Міністерства освіти і науки

З відповідними рекомендаціями Мінфін звернувся до Міністерства освіти і науки

У Міністерстві фінансів України висловилися за навчання студентів в магістратурі вищих навчальних закладах виключно на контрактній формі 

Про це йдеться в рекомендаціях відомства Міністерству освіти і науки по розподілу видатків та наданню кредитів загального фонду проекту держбюджету на 2017 рік, передають Українські Новини з посиланням на відповідний документ.

"З метою переходу на систему одержання студентами освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" виключно на контрактній формі навчання (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб), при розрахунку граничних обсягів видатків на освіту на 2017 рік зменшено видатки по загальному фонду Міністерства культури в обсязі 1 785,5 тис. гривень, Міністерству освіти і науки - 159 687,6 тис. гривень, Міністерству фінансів - 1 699,5 тис. гривень", - йдеться у ньому.

Мінфін також рекомендує скоротити витрати на стипендії у відповідності з основними напрямами бюджетної політики на 2017 рік з метою підвищення адресності надання фінансової допомоги учням та студентам, враховуючи матеріальне становище при розрахунку граничних обсягів видатків на освіту на 2017 рік.

"Враховані витрати на забезпечення стипендіями тільки учнів і студентів з числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів 1-3 груп, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", аспірантам і докторантам", - зазначається в рекомендаціях.

Нагадаємо, раніше голова уряду України Володимир Гройсман заявив, що стипендії для студентів не будуть скасовані, однак їх видача буде регламентована за суворими критеріями.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: