Мін’юст: "Закон Савченко" становить дуже великий ризик

0 коментувати
Наталія Севостьянова розповіла про загрози, які становить
Фото: minjust.gov.ua

Наталія Севостьянова розповіла про загрози, які становить "закон Савченко"

Заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова повідомила, що за так званим "законом Савченко" на волю виходять серйозні злочинці

В ефірі 5 каналу вона заявила, це що є великим ризиком, адже система не була побудована для того, щоб ресоціалізувати людину.

"Більшість цих ув'язнених, які вже по 20 років провели в колоніях за декілька рецидивів, вони не розуміють, що робити на волі. І більшість із них скоїть повторний злочин через день-два, коли вони виходять", - зазначила Севостьянова.

За її словами, наразі створюється система пробації, щоб цьому запобігти.

Заступник міністра також додала, що за останні чотири роки кількість ув'язнених зменшилася з 140 тис. до 65 тис. осіб.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла внесений Савченко законопроект 26 листопада 2015 року. Закон зобов'язує суди враховувати засудженим до позбавлення волі кожен день, який вони провели в слідчих ізоляторах до винесення вироку, як два дня відбуття покарання.

Раніше в ГПУ заявили, що згідно з так званого "закону Савченко", під звільнення від відбування покарання підпадає 6 тисяч засуджених, з яких 4, 6 тисяч - за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. Так, у відомстві виступили за зміни в так званий "закон Савченко" у зв'язку з його небезпекою для суспільства.

Міністр юстиції України Павло Петренко також зазначив, що "закон Савченко"необхідно внести зміни, згідно з якими особам, які вчинили тяжкі злочини, не буде надаватися право на дострокове звільнення.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: