Мін'юст України звернувся до Росії щодо організації допиту Януковича

19 липня 2016, 14:27
Міністерство юстиції України направило запит до Мін'юсту Росії щодо надання міжнародної правової допомоги в організації дистанційного допиту екс-президента Віктора Януковича

Як повідомляє Укрінформ, про це заявив голова суддівської колегії Сергій Дячук.

Крім екс-президента, планується допитати і колишнього командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка. Допит в якості свідків вищезгаданих персон планують провести в рамках провадження щодо п'яти екс-беркутівців, підозрюваних у масових вбивствах активістів Майдану.

Відео дня

"Ми отримали інформацію від Мін'юсту України, про те, що наш запит (про надання міжнародної правової допомоги з проведення дистанційного допиту в якості свідків - Ред.) відповідає вимогам закону і є обґрунтованим, а тому направлений до Мін'юсту Російської Федерації для його подальшого рішення", - сказав суддя.

За словами Дячука, Святошинський районний суд міста Києва вже вирішує питання щодо технічного забезпечення проведення дистанційного допиту колишніх українських чиновників, які перебувають на території Російської Федерації.

У той же час, суддя підкреслив, що допит Януковича і Шуляка може відбутися лише в разі, якщо російська сторона на це погодиться, адже Мін'юст РФ може вирішити це питання "по-своєму".

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X