Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Мін'юст озвучив суму збитків України в ЄСПЛ через анексію Криму

23 червня 2016, 17:37
1145
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Україна попередньо оцінює свої позовні претензії до ЄСПЛ у 1 трлн грн

Україна подала п'ять позовів до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) через анексію Росією Криму, попередній розмір позовних претензій становить 1 трлн грн, повідомляє Лига.net з посиланням на заступника міністра юстиції Наталію Севостьянову

Вона підкреслила, що це орієнтовна сума і буде уточнюватися "тільки після позитивного рішення ЄСПЛ". Заявлений трильйон гривень позовних претензій України до Росії у суді становить виключно розмір сатисфакції, а не компенсації, через неможливість експлуатувати свої об'єкти власності у Криму, при цьому мова йде тільки про 2014-й рік.

Фінансові втрати України в подальшому, а також збитки в зв'язку з агресією Росії в Донбасі – на даний момент підрахувати неможливо, тому що немає доступу до окупованих територій, зазанчила вона.

Крім того, Україна подасть ще один, шостий, позов проти Росії вже цієї осені в ЄСПЛ щодо подій на сході.

Нагадаємо, 21 червня стало відомо, що ЄСПЛ прийняв скаргу про законність втручання самопроголошених кримських властей в результаті націоналізації ВАТ Феодосійської суднобудівної компанії Море.

У 2014 році після незаконного приєднання Криму до РФ самопроголошена влада оголосила про націоналізацію розташованих там підприємств.

Головне

Україна/Політика

Сьогодні, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися