Мер Глухова Мішель Терещенко попросив Раду розпустити міськраду

11 липня 2016, 16:29
55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами Терещенка, у міськраді Глухова з 34-х депутатів працюють тільки 14

Міський голова Глухова (Сумська область) Мішель Терещенко звернувся до голови Верховної Ради України Андрія Парубія з проханням розпустити міську раду і призначити позачергові вибори через саботаж роботи нинішнім складом ради

Про це він заявив на прес-конференції у понеділок, 11 липня, у Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За словами Терещенка, на даний час з 34-х депутатів працюють лише 14, і він не зміг відкрити сесію міськради 30 червня. У зв'язку з цим не були прийняті важливі для місцевої громади рішення міськради.

"Я відправив лист Парубію - може Верховна Рада погодиться розпустити нашу міську раду", - сказав він.

Як передає агентство, присутня на прес-конференції радник Терещенка Олена Єскіна процитувала звернення: "Керуючись п. 2 частини 1, частини 4, частини 5 ст. 78 закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" прошу Вас винести на розгляд Верховної Ради України питання у порядку, передбаченому чинним законодавством, достроково припинити повноваження Глухівської міської ради Сумської області 7 скликання та призначити позачергові місцеві вибори".

Також міський голова Глухова звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням забезпечити належну роботу місцевої поліції та органів прокуратури. За його словами, правоохоронці не реагують на надану інформацію про корупцію.

Нагадаємо, громадський діяч, підприємець і меценат, нащадок легендарної династії Мішель Терещенко переміг на виборах мера міста Глухів Сумської області, набравши близько 2/3 голосів.

Мішель Терещенко - спадкоємець самої відомої династії українських підприємців і меценатів Артемія та Миколи Терещенка, а також онук останнього міністра фінансів Тимчасового уряду Російської імперії Михайла Терещенка.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект