Луценко підтвердив інформацію про те, що мера Ірпеня про обшуки попередили правоохоронці

22 липня 2016, 17:14
443
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Володимир Карплюк\ Facebook

Карплюка про обшуки попередили правоохоронці. В операції брали участь співробітники: СБУ, МВС і прокуратури

Генеральна прокуратура України почала внутрішнє розслідування по справі мера Ірпеня Володимира Карплюка, якому вдалося втекти напередодні обшуків у нього і мера Бучі Київської області 21 липня, заявив генпрокурор Юрій Луценко

"Були задіяні і МВС, і СБУ, і прокуратура. Тепер встановлюємо (хто попередив про обшуки Карплюка). Задля його захисту мені телефонував один з народних депутатів... але це свідчить про те, що він вже на цей момент знав", - цитує коментар Луценка агентство Інтерфакс-Україна.

Луценко додав, що дзвінок від народного депутата на захист Карплюка надійшов напередодні обшуків.

За словами генпрокурора, внутрішнє розслідування почалося 21 липня. Він вважає, що інформатором Карплюка був хтось з правоохоронних органів.

За підсумками вчорашніх обшуків у мерів Бучі та Ірпеня зібрано достатньо інформації для подальшого слідства і повідомлення про підозру вже незабаром, зазначив Луценко.

Нагадаємо, у Карплюка і мера Бучі Анатолія Федорука 21 липня пройшли обшуки. Їх підозрюють у незаконному виведенні з лісового фонду ділянок землі і їх подальшій забудові загальною площею 890 гектарів.

В цей же день в ефірі телеканалу 112 Карплюк заявив, що він не тікав з України, але відмовився назвати своє місцезнаходження.

У свою чергу народний депутат Володимир Ар'єв заявив, що Карплюк втік з України.

Генпрокуратура заявила, що інформація про втечу Карплюка з України є оперативною і перевіряється.