Лідери п'яти фракцій і груп у Раді ігнорують роботу в комітетах - КВУ

7 грудня, 12:53
53
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У КВУ назвали низьку якість законодавчої роботи Ради однією з проблем нинішнього скликання

Лідери п'яти фракцій і груп Верховної Ради ігнорують засідання парламентських комітетів, членами яких вони є, повідомили в Комітеті виборців України.

За даними активістів, за чотири роки роботи вони не відвідали і половини засідань.

Юлія Тимошенко була присутня лише на 9% засідань Комітету, Вадим Новинський - 18%, Віктор Бондар - 19%, Ярослав Москаленко - 23%, Віталій Хомутинник - 31%, Олег Ляшко - 35%, Олег Березюк - 71%, Артур Герасимов - 81 %, Максим Бурбак - 94%.

Лідер Батьківщини Тимошенко відвідала 4 з 45 засідань Комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин. У комітеті повідомили, що засідання були пропущені тільки з поважних причин. Зокрема, через участь в інших заходах.

Глава Опозиційного блоку Новинський взяв участь у 14 з 80 засідань Комітету з питань культури і духовності, співголови групи Відродження Віктор Бондар - в 25 з 135 засідань Комітету з питань регламенту, Віталій Хомутинник - 29 з 95 засіданнях Комітету з питань податкової та митної політики. У відповідях на запити не було вказано, що засідання пропущено з поважних причин.

Глава групи Воля Народу Ярослав Москаленко був зареєстрований на 19 з 82 засідань Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, лідер РПЛ Олег Ляшко - на 33 з 95 засідань Комітету з питань податкової та митної політики.

Глава Самопомочі Олег Березюк був присутній на 72 із 102 засідань Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, голова БПП Артур Герасимов - на 97 зі 120 засідань Комітету нацбезпеки і оборони.

Найвищі показники відвіданих засідань у глави фракції Народний фронт Максима Бурбака. Він був присутній на 79 із 84 засідань Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю.

У КВУ підкреслили, що керівники фракцій і груп в основному працюють в парламенті "як медійні обличчя і організатори роботи своїх партій і фракцій".

"Як результат - ми отримуємо низьку якість законодавчої роботи, що є хронічною проблемою цього скликання", - резюмували в організації.

 

Головне

Україна/Політика

Сьогодні, 16:36

article_img
Суд відхилив позов Насірова до лікаря, який давав свідчення про стан його здоров'я

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися