Let’s speak English. Наступний рік в Україні оголосили Роком англійської мови

6 коментувати
Порошенко ухвалив рішення про проведення Року англійської мови
Фото: прес-служба президента

Порошенко ухвалив рішення про проведення Року англійської мови

Наступний 2016 рік в Україні оголошений роком англійської мови

Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко, зазначає прес-служба Глави держави.

"Глава держави прийняв таке рішення, як зазначається в Указі, "враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку", - наголошується у повідомленні.

Згідно з документом, Кабмін має розробити й затвердити комплекс заходів на 2016 та наступні роки, що спрямовані на активізацію вивчення громадянами англійської мови. Так, передбачається організація мовних курсів й  розширення викладання дисциплін англійською мовою у вишах, збільшення мережі гуртків у позашкільних закладах, проведення фахових конкурсів, олімпіад і змагань з англійської мови. Також влада має намір розширити мережу літніх мовних таборів й запровадити освітні теле- й радіопрограми із вивчення англійської мови для різних категорій населення, поширення практики демонстрування фільмів англійською мовою із українськими субтитрами. До викладання англійської мови планують залучати іноземних фахівців-носіїв мови, а для українських викладачів іноземної мови запровадити поетапну сертифікацію.

В Указі наголошується на необхідності провести оцінювання держслужбовців на володіння англійською мовою, а також організації курсів для його вивчення.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко виступив за введення англійської як другої робочої мови поряд з українською по всій країні за прикладом Києво-Могилянської академії.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: