Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Лещенко закликав ЄС не визнавати поправки до закону про електронне декларування виконанням умов безвізового режиму

16 лютого 2016, 15:44
413
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Лещенко виступив проти внесених до закону поправок

Народний депутат Сергій Лещенко закликав главу представництва Європейського союзу в Україні Яна Томбінського не визнавати прийняття законопроекту №3755 про електронне декларування виконанням вимог для запровадження безвізового режиму

Про це він написав у Facebook.

"Я закликаю керівника представництва Євросоюзу Яна Томбінського не визнавати прийняття цього закону виконанням вимог безвізового режиму і наполягати на введенні кримінальної відповідальності вже за підсумками декларування в 2016 році", - написав Лещенко.

Нагадаємо, у вівторок, 16 лютого, Верховна Рада України прийняла законопроект №3755 про внесення змін до закону України про протидію корупції, що стосується роботи електронної системи надання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій у державі або в органах місцевого самоврядування.

Законопроект був прийнятий з новими поправками, які передбачають підвищення ліміту декларування в три рази, а також декриміналізацію відповідальності за внесення неправдивих даних до 2017 року. Крім того, членами сім'ї в законі прописані тільки чоловіки, дружини і діти.


Раніше електронне декларування відклали на рік.

Пізніше журналісти заявили, що автором поправки до державного бюджету, яка передбачає відстрочку електронного декларування на рік, є народний депутат Андрій Деркач.

5 січня у Верховній Раді України був зареєстрований законопроект, яким скасовується положення у Державному бюджеті на 2016 рік про відстрочення введення нової системи електронного декларування до січня 2017 року.

Міністр юстиції Павло Петренко заявляв, що нова електронна система декларування доходів державних службовців запрацює в 2016 році, а її попередній варіант вже готовий.

Головне

Україна/Політика

Сьогодні, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися