Кума Путіна Оксана Марченко має нафтовий бізнес в Росії - розслідування

6 вересня 2018, 22:24

Українська телеведуча, дружина лідера проросійського руху ​Український вибір​ Віктора Медведчука та кума президента РФ Оксана Марченко через кіпрські фірми володіє нафтовим бізнесом в Росії, йдеться в розслідуванні програми Схеми.

За даними журналістів, у 2015 році російська фірма НЗНП Трейд виграла конкурс на право видобувати нафту на Гавриківському нафтогазовому родовищу - одному із трьох найбільших родовищ Ханти-Мансійського автономного округу РФ, запаси якого оцінювалися у понад 40 мільйонів тонн.

Відео дня

[see_also]

Ренессанс кума. Как Медведчук получил эксклюзивный статус, позволяющий получать дивиденды от Москвы и от Киева

[/see_also]

Компанія перемогла через завідомо несправедливі умови конкурсу – учасники повинні були мати нафтопереробні заводи у Ростовській області. На території регіону знаходиться один нафтопереробний завод – Новошахтинський, яким володіє НЗНП Трейд.

Схеми з’ясували, що облаштовувати родовище компанія розпочала лише в 2018 році після того, як змінилася структура власності. За даними журналістів, найбільша частка оператора родовища (50,1%) належить кіпрській фірмі Ventolor Holding LTD, в якої 13 грудня 2017 року змінився власник - інша кіпрська компанія Tumillon Investments LTD. А єдиним власником Tumillon Investments LTD є Оксана Марченко.

[see_also]

Краса вимагає жертв. Оксана Марченко знялася в анонсі Танців з зірками в чоботях за 60 тисяч гривень

[/see_also]

"Таким чином, Оксана Марченко є одноосібним власником кіпрської фірми Tumillon Investments LTD. Ця фірма на сто відсотків володіє кіпрською Ventolor Holding LTD, яка на 50,1% володіє НЗНП Трейд, яка добуватиме нафту в Росії", - розкрили журналісти фінансову схему.

Окрім цього, кіпрські фірми Марченко володіють ще й часткою в Торговом доме НЗНП – компанії, яка спеціалізується на продажу нафтопродуктів. У розслідуванні зазначається, що потенційний ринок збуту цих нафтопродуктів – це окуповані російськими гібридним військами території Донецької та Луганської областей.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X