Кримські татари повинні отримати право на самовизначення в рамках єдиної України - Порошенко

4 коментувати
Петро Порошенко:

Петро Порошенко: "Ми повинні сконцентрувати, і концентруємо всі наші зусилля для того, щоб Крим звільнити"

Президент України Петро Порошенко заявив, що кримські татари повинні мати право на самовизначення в межах єдиної української держави

"18 травня 1944 року і лютий 2014 року, що об'єднує ці дві події? Одна річ – організатор цих жахливих кроків Кремль, Москва. І наша протидія, ми повинні сконцентрувати, і концентруємо всі наші зусилля для того, щоб Крим звільнити", - резюмував глава держави під час виступу на презентації фільму Крим.Реалії, передає 112 Україна.

Порошенко нагадав, що 18 травня 2016 року, під час реквієму в Оперному театрі, він підкреслив, що "ми вносимо зміни в десятий розділ Конституції України".

"І я буду просити підтримати це і український парламент, українську ВР та український народ. Ми маємо право, ми зобов'язані дати кримським татарам право на самовизначення в межах єдиної української держави", – сказав глава держави.

Нагадаємо, Порошенко вважає, що пора починати внесення змін до розділу 10 Конституції України "Автономна Республіка Крим".

Відзначимо, що в ст. 134 Конституції сказано, що Автономна Республіка Крим є невід'ємною складовою частиною України і в межах повноважень, визначених Конституцією України, вирішує питання, віднесені до її компетенції.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: