Країна повинна наздогнати європейські демократії. Учасник YES Карл Більдт оцінив темп реформ в Україні

10 вересня 2015, 15:30
381
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Карл Більдт, міністр закордонних справ Швеції в 2006-2014 роках

НВ опитало провідних європейських і американських чиновників, політиків і аналітиків – учасників 12-й щорічній зустрічі YES – як вони оцінюють темпи реформ в Україні

"Консолідація та продовження курсу України на демократичні реформи має величезне значення для майбутнього всієї Європи", - вважає Карл Більдт, міністр закордонних справ Швеції в 2006-2014 роках.

За його словами, після десятиліть поганого управління країна повинна наздогнати інші європейські демократії. Глибокі і стійкі реформи крок за кроком наблизять Україну до Європейського Союзу, а потім дозволять увійти в нього.

"Якщо РФ вдасться дестабілізувати Україну, та оголосити перемогу над Майданом, ми, ймовірно, побачимо ще більш авторитарну і мілітаристську Росію. Це буде загроза, в першу чергу, для самої Росії, але також і для решти Європи протягом довгого часу. Якщо, навпаки, демократичний курс реформ України заблокує зусилля Кремля, його авторитарний курс буде поступово руйнуватися, і саме з Києва буде поширюватися світло на великі російські землі", - сказав він.

12-а щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) під назвою В зоні ризику: Як доля нової України впливає на Європу і світ, організований YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, яка відбудеться в Києві 10-12 вересня 2015 р.

На форумі увагу буде зосереджено на питанні, як, спираючись на досвід Революції Гідності, Україна може сприяти забезпеченню світової стабільності та утвердження європейських цінностей в сучасному неспокійному світі, а також пошуку відповідей на виклики, пов'язані з анексією Криму, конфліктом на сході і нагальною потребою у реформуванні фінансового, економічного, судового та сектору безпеки країни.

Цього року на форумі будуть висловлювати свої думки більш 350 світових авторитетів в області політики, економіки, суспільних відносин і медіа.

Щорічний форум YES відкриє президент України Петро Порошенко.

12-я зустріч Ялтинської Європейської Стратегії буде транслюватися на сайті yes-ukraine.org. Також онлайн-трансляція форуму YES буде вестися на сайті НВ.

Повний текст матеріалу читайте в №33 від 11 вересня 2015 року

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 січня, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53