14 листопада 2018, середа

Координатор Опори прокоментувала інформацію про своє "призначення" до політичної підгрупи по Донбасу

0 коментувати
Айвазовська наголосила, що з нею не погоджували нове
Фото: Ольга Айвазовська via Facebook

Айвазовська наголосила, що з нею не погоджували нове "призначення"

Голова правління ВГО Громадянська мережа Опора Ольга Айвазовська заявила, що працювала і продовжує працювати при політичній підгрупі Трьохсторонньої контактної групи в Мінську в якості експерта, незважаючи на сьогоднішню заяву Романа Безсмертного

"Сьогодні багато журналістів телефонувало щодо мого "призначення" до політичної підгрупи Трьохсторонньої контактної групи в Мінську. Колеги, друзі та недруги, я працювала та продовжую працювати там як експерт, щодо чого є офіційна нота від МЗС. Інша роль зі мною не обговорювалась і на неї я не погоджувалась", - написала вона у своєму Facebook.

Айвазовська також виразила жаль через те, що Безсмертний вийшов з процесу, й наголосила, що його внесок був колосальним.

Водночас експерт додала, що її робота в Мінську немає жодної конспірології і її єдина мотивація полягає в тому, аби доповитися про проведення виборів у Донбасі тоді, коли вони стануть інструментом реінтеграції після забезпечення безпекового фактору, поновлення роботи там українських ЗМІ та партій, відновлення умов для вільного формування політичного вибору.

"Лише після реалізації та забезпечення всіх стандартів для проведення чесного і демократичного процесу, вибори можуть бути справжніми, як того вимагає і Загальна декларація прав людини ООН, Міжнародний пакт про громадянські та політичні права, Копенгагенський документ, Кодекс належних практик у виборчих справах Венеціанської комісії та інші", - зазначила Айвазовська.

Раніше представник України в політичній підгрупі на переговорах в Мінському форматі Роман Безсмертний в четвер повідомив, що виходить з переговорного процесу. Він наголосив, що до складу підгрупи було введено нового представника України - Ольгу Айвазовську, яка, як сподівається Безсмертний, і візьме на себе його обов'язки. "Зараз усе сконцентровано навколо виборів, де вона є фахівцем", - пояснив він.

Нагадаємо, що Безсмертний був представником України в політичній підгрупі переговорів в Мінському форматі і вів переговори про умови виборів на окупованих територіях і про можливість або неможливість внесення змін до Конституції.

Ольга Айвазовська з 2006 року є засновником ВГО Громадянська мережа Опора, а в 2009 очолила її правління.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: