Конституційна більшість совків: НВ зібрало першу реакцію соцмереж на "візовий" провал Ради

5 листопада 2015, 15:05
2411
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Верховна Рада не захотіла наблизити безвізовий режим

Фото: Богдан Бортаков

На засіданні Верховної Ради у четвер, 5 листопада, народні депутати не підтримали пропозицію внести в новий Трудовий кодекс антидискримінаційну норму

Вона була однією з вимог, які Україна повинна виконати для лібералізації візового режиму з ЄС. Таким чином парламент фактично перекреслив шанси українців отримати можливість їздити в Євросоюз без віз.

Згідно з цією нормою, заборонялася би будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме або непряме обмеження прав працівників, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, стану здоров'я, інвалідності.

НВ зібрало першу реакцію соцмереж на рішення Ради.

Журналіст Петро Шуклінов вважає, що в парламенті сформувалася "нова конституційна більшість совків".

"Їм не можна в Європейський Союз. Їм просто заборонено виїжджати з країни. Дуже шкода, що вони виїхали зі своїх сіл і містечок і випадково потрапили у велику політику. Їм не можна давати владу. Вони - не влада, вони - минуле, яке ніколи не побудує в Україні майбутнє", - написав він у Facebook.

Журналіст вважає, що Україна буде в ЄС, але без цих депутатів.

"Просто без вас. Без ваших совкових пик. Без вашої брехні та облуди. Без вашої "особливої думки". Одна, правда, проблема: голосувати нема за кого. Розкрилися відразу всі. В тому числі ті, кого я вважав нормальними людьми", - підкреслив він.

Його колега Роман Шрайк заявив, що "усіляко підтримує дискримінацію 305 депутатів, які не проголосували за антидискримінаційну поправку".

Народний депутат Ірина Геращенко "переконалася в тому, про що і так здогадувалася".

"70% нинішнього парламенту - ментально Азірови..... Це ж Азіров кричав , що європейські цінності - це начебто виключно якась неправильна сексуальна орієнтація", - підкреслила вона.

Письменник Андрій Бондар припустив, що ЄС не збирався давати Україні безвізовий режим навіть з прийняттям антидискримінаційної норми через війну в Донбасі, а українські депутати провалили голосування, щоб не підставити своїх європейських колег.

Політолог Тарас Березовець написав у Facebook, що народні депутати показали сьогодні, що вони дійсно не готові сповідувати європейські цінності поваги до вибору своїх співгромадян, зокрема, їх сексуального вибору.

"Пергідрольні тітоньки бальзаківського віку і чоловіки з обвислими животиками з Верховної Ради, вважають за право диктувати багатьом успішним українцям, з ким їм спати. На щастя, усвідомлення того, що ця "еліта" несправжня, стало зовсім очевидним. Вітаю, це був ваш камінгаут, панове депутати. В Європу без вас, однозначно", - зазначив він.

На думку журналіста Сергія Щербини, неготовність до прийняття норм і законів Європи - не стільки проблема політиків, скільки проблема суспільства: "Ми лише подивилися в дзеркало".

"Пам'ятаєте, як убієнний терорист Мозговий в Луганській області закони православного шаріату вводив? А ви думаєте, де-небудь у Львівській області сильно краще в цьому сенсі?", - запитує він.

Зверніть увагу

Сьогодні, 17:44
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Головне

Наукпоп

Сьогодні, 10:22

article_img
У Шотландії знайшли найстаріший екземпляр таблиці Менделєєва
Картки

Сьогодні, 10:57

article_img
Згода на секс: що змінює новий закон
Політика

Вчора, 20:43

article_img
Вибирати не слугу, а лідера. Філософ Євген Бистрицький - про майбутнього президента і "п'ятихвилинки щастя"

Вибір редакції

Країни

Сьогодні, 16:51

article_img
Невже я на війні? Як живуть міста на кордоні США і Мексики, де Трамп хоче побудувати стіну
Події

Сьогодні, 10:41

article_img
НВ з'ясувало, що син Коломойського грає за баскетбольну команду Клівленда
Компанії/Ринки

Сьогодні, 16:06

article_img
Без контракту. Що чекає на Україну без транзиту російського газу

ТОП 3

Політика

Вчора, 14:12

article_img
Вибори президента: ще один кандидат подав документи до ЦВК
12385
Політика

Сьогодні, 07:52

article_img
Вибори по-східному. Як Геннадій Кернес робить з Харкова електоральний анклав для Порошенка
3264
Геополітика

Сьогодні, 13:32

article_img
Росія допустить німецьких і французьких фахівців до Керченської протоки
2089