Кононенко відреагував на звинувачення Абромавичуса

3 лютого 2016, 11:31
3840
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кононенко назвав заяву Абромавичуса емоційною реакцією

Заява міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса є спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ

Так відреагував на звинувачення на свою адресу народний депутат від БПП, перший заступник голови фракції Ігор Кононенко.

"Я вважаю, що це емоційна заява пана Абромавичуса. Є і позитив у його роботі на посаді міністра, але є і негатив. Я думаю, що це пов'язано з моїм коментарем – при чому це не мій виступ був, а депутатів нашої фракції, - з висловленням незадоволення його роботою на останньому засіданні фракції, яке я прокоментував після засідання", - заявив Кононенко, пише Інтерфакс-Україна.

Раніше міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. При цьому однією з причин він назвав те, що за його спиною вирішуються питання в інтересах окремих людей.

"Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко. Як представник політичної сили, яка висунула мене на посаду міністра, останнім часом він зробив дуже багато для того, щоб заблокувати мою роботу і роботу моєї команди", - заявив міністр.