Я не його духівник і не лялькар. Коломойський прокоментував вплив на Зеленського

4 липня 2019, 10:04

Мільярдер Ігор Коломойський в інтерв'ю журналу НВ заявив, що симпатизує президенту Володимиру Зеленському, однак відхрестився від підозр у спробах впливати на главу держави.

«Так, я йому симпатизую і бажаю удачі. І розумію, як йому нелегко», — заявив Коломойський.

У відповідь на запитання журналіста НВ Крістіни Бердинських про те, навіщо ж він у такому випадку створює проблеми президенту, роблячи публічні заяви про «користь» дефолту для України, мільярдер заявив: «І що від цього? […] Висловлювання Коломойського не є проблемою Зеленського. Я не офіційна особа, я не його консультант, радник, виконувач духівниці або ще хтось. Я не лялькар. Ми з ним не пов’язані. Він не зобов’язаний за мене нікому відповідати».

Відео дня

Коломойський також звинуватив журналістів у тому, що Зеленському доводиться коментувати його заяви, «тому що ви ставите йому запитання». «Я повинен мовчати, чи що? У мене є своя думка і я бажаю її висловити», заявив бізнесмен, давши зрозуміти, що і надалі не має наміру приховувати свою думку з питання дефолту та інших резонансних тем.

«Це його [Зеленського] проблема. Він може відрізати ці розмови і сказати: дивіться, я не збираюся коментувати висловлювання приватних осіб. Але йому хочеться на цю тему розмірковувати, хочеться дати сигнал Заходу, що ніякого дефолту немає, — і він дає сигнал Заходу. Тобто, він користується своїми правами, — заявив Коломойський. — Він може так повернути, може так. Не захоче відповідати, може сказати: послухайте, завтра [найбагатший українець Ринат] Ахметов висловиться, післязавтра — [мільярдер Віктор] Пінчук, опісля Фірташ з Відня щось скаже. Я що, буду коментувати слова всіх цих багатіїв?».

У відповідь на репліку журналіста НВ про те, що запитання до Зеленському породжує його нещодавнє бізнес-партнерство з Коломойським, екс-власник Приватбанку заявив: «Ми не були бізнес-партнери. Ми були замовник і підрядник. Ми замовляли для телеканалу продукт, а вони [Студія Квартал 95] робили цей продукт і продавали нам його. За гроші, до речі».

Читайте інтерв'ю з Ігорем Коломойським у свіжому номері журналу НВ — № 24 від 4 липня 2019 року, а повну версію — на сайті НВ.

Редактор: Інна Семенова
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X