Колишній російський неонацист розповів про свої враження від участі в війні в Донбасі

9 березня 2016, 04:37
3516
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

"Колишній" неонацист Антон Раєвскій має напіввиведене татуювання Гітлера на плечі

Фото: social media / Radio Liberty

Колишній російський неонацист, а нині "православний монархіст" Антон Раєвскій, який був учасником конфлікту в Донбасі на боці сепаратистів, розповів, як Москва диригує воєнними діями сепаратистів, та про російських офіцерів, хто насправді керує так званими "ополченцями". Про це він розповів в інтерв'ю РадіоСвобода

Колишній ультранаціоналіст Раєвскій зазначає, що він був активним прихильником анексії Криму та брав участь в проросійських мітингах в Одесі, за що був випроваджений з території України.

В наступні місяці він з групою націоналістів відправився на Схід України воювати на боці терористів. 

Раєвскій розповідає, що йому було очевидним походження військової та фінансової підтримки "ополченню" з Росії.

"Абсолютно точно можу сказати, що всі командири середньої і вищої ланки - від батальйонів до бригад - були російськими радниками. Все оснащення, вся зброя - вона була з Росії", - розповідає він.

Він також згадав, що після взяття російсько-терористичними військами Дебальцевого в лютому 2015 року, Раєвскій зустрів комбата з позивним Мачете.

"Але крім комбата Мачете в батальйоні був сірий кардинал, хто насправді керував підрозділом - діючий російський військовослужбовець", - повідомив екс-сепаратист.

Раєвскій жалкує, що повірив в пропаганду і поїхав воювати в Донбас, і закликає інших молодих осіб "не приймати в цьому участь".

Також колишній фашист, а нині православний монархіст, розповів, що місцеві жителі та сепаратисти були спантеличені його неонацистськими татуюваннями, і не розуміли його мотивів участі в війні.

"Я намагався пояснити їм, що я російський націоналіст, котрий приїхав воювати за "Новоросію", за російських людей. А мені у відповідь місцеві говорили:"Які росіяни? Ми українці. Яка Новоросія? Ми хочемо жити автономно і від Росії, і від України"", - розповів колишній сепаратист.

Нагадаємо, нещодавно секретар РНБО оприлюднив оновлені дані про кількість російських військових, що перебувають в Донбасі. 

Головне

article_img
Кабмін запропонував РНБО ввести нові санкції проти Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися