Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Колесніков і брат Ахметова володіють Конті через офшор - ЗМІ

10 травня 2016, 01:59
83
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Колесніков і Ігор Ахметов володіють Конті через офшор, а син Миколи Азарова володіє 26-ма офшорними компаніями

Фото: www.usnews.com

Кондитерська компанія Конті належить офшорній компанії, бенефіціарами якої є екс-депутат Партії регіонів, нині глава "опозиційного уряду" Борис Колесніков і брат олігарха Ріната Ахметова Ігор. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на базу даних Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ) Offshore Leaks

У викладеній на сайті публікації йдеться, що офшорна фірма була зареєстрована в грудні 2014 року на Британських Віргінських островах.

Крім Ігоря Ахметова і Бориса Колеснікова, вигодонабувачами компанії є дружина Колеснікова - Світлана, екс-регіонали Сергій Кий і Юрій Чертков, син донецького бізнесмена Михайла Ляшка (також був відомий як кримінальний авторитет Мішаня Косий) - В'ячеслав, а також дружина покійного гендиректора футбольного клубу Шахтар Жигана Такташева - Раїса з дітьми Ельмірою та Ренатом.

Також у базі даних міститься інформація, що син екс-прем'єр-міністра Миколи Азарова Олексій відкрив 26 офшорних компаній у 2012 році під час прем'єрства свого батька.

У понеділок, 9 травня, міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував нові дані Панамського архіву про 200 тисяч офшорних компаній.

В базі даних є інформація про власників та їхніх компаніях в більш ніж 200 країнах світу. Витік даних охоплює майже 40 років.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися