Колектив Радіо-Вєсті просить звільнити шеф-редактора Гаврилову через її українофобію

5 липня 2016, 20:44
1494
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Свою сторінку у Facebook Гаврилова поспішила видалити

Фото: Скріншот відео

Колектив співробітників Радіо-Вєсті просить звільнити з посади шеф-редактора Ірину Гаврилову через її висловлювання, які ведуть до репутаційних втрат для редакції

Керівництво Радіо-Вєсті на своїй сторінці у Facebook опублікувало інформацію про те, що радіостанція виступає за єдину і незалежну Україну.

Дана інформація опублікована "в зв’язку з підвищеною увагою до особистої сторінки у Facebook Ірини Гаврилової зі сторони політичних діячів".

В повідомленні наголошено, що інформація на сторінці Гаврилової є її особистою думкою, і не стосується думки колективу.

"Радіо-Вєсті виступає за єдину незалежну сильну Україну. У своїй роботі ми керуємося принципами журналістських стандартів - об'єктивна різнобічна подача інформації, висвітлення кількох точок зору, - зазначив генеральний продюсер Віталій Докаленко, - особисті погляди співробітників редакції ніяк не впливали і не впливають на інформаційну політику Радіо- Вєсті".

Також Детектор Медіа повідомляє, що колектив співробітників радіостанції просить звільнити з посади Гаврилову через її висловлювання, які ведуть до репутаційних втрат для редакції.

Як повідомляється в листі, до підписантів приєднуються і ті, хто наразі відсутній по роботі або перебуває у відпустці.

Нагадаємо, нещодавно на Радіо-Вєсті змінилося керівництво: генеральним продюсером став Віталій Докаленко, а посаду шеф-редактора обійняла Ірина Гаврилова. Її висловлювання про Майдан, учасників АТО, ЛГБТ-співтовариство, співпраця з сепаратистськими сайтами стала приводом для обговорення цього призначення в ЗМІ і журналістському співтоваристві.

4 липня став першим робочим днем Гаврилової на радіостанції. На даний час свою сторінку Гаврилова вже видалила.

Раніше повідомлялось, що користувачів соцмереж обурили антиукраїнські пости, що публікуються колишньою співробітницею відділі Комітету регіональних медіа Адміністрації президента часів режиму Януковича, а нині шеф-редактора Радіо-Вєсті Ірини Гаврилової.

Головне

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися