Клімкін озвучив підсумки поїздки до Норвегії: підтримка економіки та єдина позиція в політичних питаннях

0 коментувати
У Норвегії ми відчули дружню підтримку в політичних питаннях - Клімкін

У Норвегії ми відчули дружню підтримку в політичних питаннях - Клімкін

В ході сьогоднішнього візиту до Норвегії української делегації, яку очолив президент Петро Порошенко,  сторони домовились про активізацію двостороннього співробітництва, були підписані важливі домовленості, спрямовані на стимуляцію української економіки

Про це в ефірі телеканалу 112 повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Він розповів, що буде розвиватися співпраця у таких сферах, як: економіка, інвестиції, енергетична безпека, військово-технічне співробітництво і т. д.

"Дуже багато вимірів, за якими ми будемо працювати далі", - підкреслив Клімкін.

Міністр розповів, що підписав угоду з фінансово-технічного співробітництва, якf значно збільшує можливості України в отриманні допомоги з боку Норвегії.

За його словами, сьогоднішній візит до Норвегії був спрямований на досягнення двох цілей: активізацію двостороннього співробітництва та постійної солідарністю з боку Норвегії.

За його словами, сьогоднішній візит до Норвегії був направлений на досягнення двох цілей: двостороннє співробітництво та постійною солідарністю з боку Норвегії.

"Сьогоднішній візит спрямований на два аспекти. Перший - це сприяння розвитку двостороннього співробітництва. Політичні контакти у нас є дружніми, але є й економічний компонент. Другий момент пов'язаний з постійною солідарністю з боку Норвегії. Те, що ми чуємо тут, дійсно є прикладом для всіх інших. Тому атмосфера не просто позитивна, а дружня", - зазначив Клімкін.

Раніше Порошенко зустрівся з главою норвезького уряду Ерною Сульберг, яка підтвердила намір своєї країни підтримувати санкції проти Росії до відновлення суверенітету і цілісності України.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: