Кличко прокоментував розпочате проти нього розслідування НАБУ

9 червня 2017, 11:33
Мер Києва Віталій Кличко прокоментував розслідування НАБУ щодо можливого внесення у його електронну декларацію недостовірних даних

За словами Кличка, всю необхідну інформацію щодо своєї нерухомості він надав НАБУ вже давно:

"Це їх робота перевіряти інформацію, зокрема, і за зверненням громадських організацій, депутатів чи журналістів. Перевіряти, навіть, коли справи, фактично немає, і коли змушують робити це повторно... А любителям "жувати повітря" скажу: всю необхідну інформацію і пояснення я надав НАБУ вже давно. Все, що належить мені, я задекларував - чесно і згідно з законодавством. Когось цікавлять будинки? - Теж говорив, що належать вони компаніям мого брата. Як я чи мій брат заробили свої статки? Про це знає весь світ..." - написав мер в Facebook.

Відео дня

Раніше Центр протидії корупції повідомив, що стосовно мера Києва Віталія Кличка співробітники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) зареєстрували кримінальне провадження за фактом можливого правопорушення при внесенні недостовірних даних в електронну декларацію.

Зокрема, антикорупціонери з подачі журналістів будуть розслідувати причини, за якими Кличко не вніс у свою е-декларацію нерухомість в Гамбурзі і Лос-Анджелесі, де проживає сім'я мера.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X