Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Ківалов заявив про продаж скандального "будиночка Гаррі Поттера" і розповів, що там робили його портрети

1 вересня 2015, 18:22
40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами Ківалова, палац продається у зв'язку з дорожнечею утримування

Народний депутат Сергій Ківалов заявив про продаж свого палацу прийомів Міжнародного Гуманітарного Університету, відомого в народі як "будиночок Гаррі Поттера", який минулого тижня активісти одеських патріотичних організацій відкрили для всіх бажаючих

"Будиночок Гаррі Поттера знаходиться на балансі Міжнародного гуманітарного університету. Керівництво університету вирішило продати цей будиночок, тому що його дуже дорого утримувати", - заявив екс-регіонал.

При цьому, свої портрети, виявлені активістами у палаці, Ківалов пояснив тим, що нібито просто зберігав їх там разом з іншими особистими речами, поки робив ремонт у себе в квартирі.Нагадаємо, 30 серпня активісти Автомайдана і Ради громадської безпеки відкрили для всіх бажаючих будинок прийомів Міжнародного Гуманітарного Університету, що належить Ківалову.

Люди знесли ворота, встановили на території прапор України, а також свою символіку.Пізніше міліція затримала і доставила у Шевченківський райвідділ активістів Автомайдану, які брали участь у проникненні в маєток народного депутата.

Новий Час

Головне

Україна/Політика

8 грудня, 12:07

article_img
Як чиновник часів Януковича Злочевський добився закриття кримінальних справ і перетворився на топ-олігарха - розслідування НВ