Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Киянин створив сайт з інфографікою про всіх нардепів незалежної України

17 листопада 2015, 19:36
1152
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

492 депутати українського парламенту змінили свою партійну приналежність

zrada.co.ua

Програміст з Києва Ігор Карпов розробив сайт zrada.co.ua, де зібрав інформацію про членів Верховної Ради України всіх скликань

Завдяки інтерактивній інфографіці, на сайті можна знайти всіх українських нардепів і відстежити їхні партійні переміщення, повідомляє ain.ua.

Потрібного депутата можна знайти в списку через рядок пошуку, а вибрати партію - через фільтр.

Згідно з опублікованою інформацією, за вісім скликань у парламенті пропрацювали 2326 депутатів, а один (Юхим Звягільський) навіть зміг увійти в Раду всі вісім разів. За 24 роки незалежності 492 депутата змінили своїм політичним поглядам, перейшовши в іншу партію.

За словами Карпова, він розробляв сайт вечорами після роботи кілька тижнів. Три роки тому він побачив схожу інфографіку про Держдуму РФ і вирішив створити аналогічний проект про ВР. Складніше всього, зазначає киянин, було зібрати дані по перше скликання Ради. Найближчим часом він планує додати на сайт кілька кнопок. Наприклад, про рекордсменів, які максимальну кількість разів потрапляли до українського парламенту.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, що з середи, 21 жовтня, на сайті парламенту можна знайти інформацію про прогули нардепів.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися