Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Керівництво 1+1 пояснило, чому канал не показав звіт АП з кадрами про Коломойського

1 січня 2016, 13:43
8939
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ігор Коломойський приїжджав до Укртранснафти "захищати її від рейдерів"

Телеканал українського Олігарха Ігоря Коломойського 1+1 не показав відеоролик Адміністрації президента України Петра Порошенка про головні події року перед привітанням голови держави з Новим роком

У відео серед іншого були кадри з Коломойським під Укртранснафтою. Нагадаємо, у березні в Києві невідомі силовики оточили адміністративну будівлю підприємства, менеджмент якого контролюється олігархом. Сам Коломойський був присутнім при цих подіях і заявив, що це "планові роботи проти рейдерів". При цьому на питання, хто ці "рейдери", Коломойський заявив:"Нардеп Єремєєв, Пасішник, Мірошник, Савченко".

Користувачі соціальних мереж розцінили рішення телеканалу зняти ролик з ефіру як цензуру.

У відповідь на це генеральний директор 1+1 Медіа Олександ Ткаченко заявив, що новорічне звернення лідерів держави - це радянський пережиток, і "воно було посилене представниками Адміністрації президента ще і трихвилинним відеозвітом про діяльність АП і президента за рік".

"Ми порахували зайвим використання в новорічну ніч телеефіру, як інструменту політичної пропаганди. Тому звіт не поставили, а саме звернення видали в ефір, хоч і від цього пережитку, вважаємо, пора відмовлятися, раз ми прагнемо в Європу", - зауважив Ткаченко.

Він назвав дивним той факт, що у відео "звіту АП" потрапили кадри збитого турецькими ВПС російського літака, або суди в Росії над українською льотчицею Надією Савченко.
"А тим хто занепокоївся про нібито "вирізані кадри" з півторасекундною появою Коломойського -можу сказати, що "муху" бачать лише ті, хто або сам цей ролик робив, або ті, хто забули, що влада не контролює ЗМІ, а ЗМІ - владу", - наголосив Ткаченко.

Головне

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися